Anonymus
2013-03-18 18:49:41
18,23.23-nak ! Miért örülnél annak , ha a Szaniszló Ferenc itt lenne az ÁKTV-nél ? Szerintem meg az lenne a normális , ha valamelyik köztévén dolgozna a Kubinyi Tamással együtt ! Nem gondolod ? Ez a Mi országunk , nem a zsidóké !
Anonymus
2013-03-18 18:23:23
Remélem, hogy a zsidóbűnözők által üldözött Szaniszló urat hamarosan az Álmos Király Televízió munkatársaként köszönthetjük!
Anonymus
2013-03-16 23:46:21
Még egy hír!
Kokárdás csonkaországi magyar iskolásokat támadtak meg Ungvárott
2013. március 16. 17:50
Hunhír.info
Most kaptuk a hírt, hogy a mai napon dél körül ukrán nacionalisták megtámadtak magyar diákokat Ungváron, az Ung folyó hídjánál. A gyerekek a miskolci Selyemréti Általános Iskola tanulói, és a Határtalanul program keretében látogattak Kárpátaljára.
Az egyik kísérő a Magyar Remény Közösség tagja, ő hívott minket. A 7.-8. osztályos gyerekek március 15-e alkalmából kirándultak Kárpátaljára, így mindenki kokárdát viselt. A kokárdákat mindenkiről letépték az ukránok.
Anonymus
2013-03-16 23:34:40
Üdvözlet Magyarok! Tamás! Itt az infó amiről Gábor beszélt!
http://www.hir24.hu/baleset-bunugy/2013/03/16/hohelyzet-birsagolas-a-miatt-all-a-bal/#aktualisdoboz
Hóhelyzet - Bírságolás miatt áll a bál
Az autósok nehezményezik, hogy a mostoha körülmények ellenére megbüntették őket. A rendőrség most elmondja, miért tettek így, ahogy azt is, valóban olyan mostohák voltak-e a körülmények.
(Fotó: Neményi Márton) Egy pénteki Facebook-bejegyzés és egy kép, egy gyűrött, 15 ezres csekkről. A kis sárgát a Somogy megyei rendőrök állították ki csütörtökön. Szöveg is jár hozzá, íme: „A tegnapi nap termése... Sok más autós társammal együtt a tegnapi időjárási viszonyok miatt balesetet, kárt másoknak NEM okozva árokba kerültünk. Én a rendőrségtől segítségnyújtás, segítséghívás,vagy bárminemű jó szándék nélkül ezt a csekket kaptam. Két falu között szinte járhatatlan úton,tomboló hóviharban felborulva átfázva fontosabb volt büntetni,mint segíteni. Köszönöm!”- fejezte be a csekk tulajdonosa. Nem csak ő tett így.
A rendőrség közleményben reagált, "Tények két bírságról” címmel. Mint írják, a közösségi portálokon két sofőr hozta nyilvánosságra, miért is bírságolták meg őket még csütörtökön. Ahogy ők fogalmaznak, az érintettek „bejegyzéseikben élésen kritizálják a rendőrség eljárását, rendkívüli időjárási viszonyokra hivatkoznak. A valóság a következő:
Állítják, az egyik sofőr csütörtökön, 11 óra 17 perckor perckor Ságvár külterületén csúszott árokba. A jármű vezetője a baleset helyszínén elismerte felelősségét, azt, hogy nem az útviszonyoknak megfelelő sebességgel vezette kocsiját. A rendőrség – különös tekintettel az autós közúti közlekedési „előéletére” – 15000 forint helyszíni bírsággal sújtotta.
A rendőrség hangsúlyozza: a baleset helyszínén a szóban forgó időben nem volt rendkívüli időjárási helyzet.
És a másik eset. A sofőr 14 óra 40 perckor ütközött az M7 autópálya külső szalagkorlátjának, amelyet megrongált. Ő is hasonlóan nyilatkozott, mint a feni autós. A rendőrség őt 10000 forintra büntette.
Az egyenruhások ugyancsak azt mondják: rendkívüli időjárási helyzet nem volt, de nem ám.
A rendőrség álláspontja a következő: „a kiszabott helyszíni bírságok az elkövetett cselekménnyel arányosak voltak, méltányosság gyakorlására nem volt lehetőség”. Az egyik érintettről azt írták, a közösségi portálokat egyfajta – eléggé el nem ítélhető – hangulatkeltésre használta, ezzel félrevezette az oldal látogatóit. A bejegyzéseikben nem, vagy szándékosan félrevezető módon jelölik meg a balesetek időpontját és az időjárási körülményeket.
Forrás: Hír24
Kis Tibor
2013-03-16 22:26:48
a fenébe, magyartáltos
Kis Tibor
2013-03-16 22:25:37
Üdvözlet Magyar!
Szeretem a Tóth Bálint dolgait,
a 2012blogol.hu-t ismered? és a kazár-hoz még fontos szerintem, ha nem ismernéd: magyartátos/Tár/Hírtár/SzentKoronaSzabadegyetem/BakayKornél I és II
Emese,
Elöbb blokk, aztán lapátolni kellett
üdv Kis Tibor
Anonymus
2013-03-16 21:39:37
Anonymus
2013-03-16 13:17:25
Felsőbbrendű kiseinsteinkék az idő és a tér összefüggésében fel tudjátok fogni a történelmet?
Génseleje tek!
pedig ez csak Emese álma! ami reményeink szerint valóság lesz!
Anonymus
2013-03-16 13:02:40
Azt hiszed te róth anál dúgó meg a társaid hogy nem lett elmentve dokumentálva a kitudja jobban nyalni a zsideszt zöldség oldala a gecmó tv portálja.
kishaver
Someone
Anonymus
2013-03-16 12:48:56
Bocs a nevem lemaradt! Someone
Anonymus
2013-03-16 12:44:02
Átküldtek a zöldség oldalról váltózsírózó a társaiddal együtt azért hogy itt szemétkedjetek a Magyarokkal? Névtelenül felvett vagy más nevében szemétkedtek orbányísták zsidesz töltelékek csak egyszer volt ahhoz bátorságod, hogy kimerted írni a neved?,-- kartonozó itt a portálon!-- Megbuktál cumizó!
juda szarokkal nem lehet országot építeni feltudod fogni? kis görény
Anonymus
2013-03-16 12:16:58
róthmanó te vagy (vorikiraly) azt hiszed He? cak úgy meg így? Hát mit te gondolsz te kis szemtelenke!
c/kuss!, há mi nyem dadögsz mán barátodnaknek te kis nemeske te!
Anonymus
2013-03-16 11:59:54
A kis szemtelen orrocskád be lesz verve! és majd fliózhatsz a narancsködben róthmanó!
Anonymus
2013-03-16 11:52:42
Meg lesz a gépszámod Tekes jaffásgané! hamarosan
Anonymus
2013-03-16 11:50:55
„ KEZELNI AZT IS, AMIT ÍRSZ.” 2013-03-16 11:05:19
Kisgörény szinte már kezdek remegni! Csak még 01 már egyszer közöltem veled ótvar ne szórakozz és pofa kuss!
A nagyok dolgába mert kicsinállak mocsadék! roth manók!
Anonymus
2013-03-16 11:05:19
2013-03-14 21:18:29 !
Ki mint él úgy ítél.
Nem elég ismerni a magyar szavakat, érteni is kellene azok jelentését.
Nem baJ, HA NEM ÉRTED.íGY FOGOM KEZELNI AZT IS, AMIT ÍRSZ.
A MAGYARSÁG ELSŐRENDŐ FELADATA,HOGY MEGADJA EGYMÁSNAK A KÖZBIZALOM VISSZAÁLLÍTÁSÁHOZ NÉLKÜLÖZHETETLEN TISZTELETET ÉS FIGYELMET,TÁMOGATÁST.
Aki más szellemben nyilatkozik, ír,sumákol,arról ezen szempont szerint lehet tudni hova tartozik.
Anonymus
2013-03-15 22:50:16
Köszönjük B. Gábornak amit elmond nekünk !
Anonymus
2013-03-15 20:24:33
http://youtu.be/xDBK-asSvFU
ÁKTV1 élő adás Amerikából
Amerikai Nézőink figyelmébe!
A műsort magyar idő szerint 18 órakor kezdjük. A nyári időszámítás Amerikáb an nem Európával együtt történik, ezért kérjük a magyar időt vegyék figyelembe. Kaliforniában pl. most reggel 10 órakor kezdődik a műsor.
március 12. kedd
18.00
CENZÚRA NÉLKÜL!
Beszélgessen Kubínyi Tamással
a kubinyi001 skype-címen az alábbi témákról:
Orbán Brüsszelben lesz március 15-én
Kutyatévé – tv kutyáknak
Mesterházy egyszer már jelentkezett a Fideszbe
http://youtu.be/OURnNaYx-vA
Cenzúra nélkül! a Szécsi családdal 130313
http://youtu.be/bBfoZLfapG4
Cenzúra nélkül! 130313
http://youtu.be/VriFyeYECd4
Álmos Király Televízió
ÁKTV1 élő adás Amerikából
Amerikai Nézőink figyelmébe!
A műsort magyar idő szerint 18 órakor kezdjük. A nyári időszámítás Amerikáb an nem Európával együtt történik, ezért kérjük a magyar időt vegyék figyelembe. Kaliforniában pl. most reggel 10 órakor kezdődik a műsor.
március 14. csütörtök
18.00
CENZÚRA NÉLKÜL!
Beszélgessen Kubínyi Tamással
a kubinyi001 skype-címen az alábbi témákról:
A 12 pont beteljesítőre vár
Ferenc pápa élesen ellenzi az abortuszt és a homoszexuálisok házasságát
Szaniszló Ferenc Táncsics Mihály-díjat kapott, Németh Péter visszaadta.
http://youtu.be/p8zMDvGxb9E
Kis Tibor
2013-03-15 14:27:59
Kedves Laci, ezt az Avg-t meg probálom.
Érdekes, hogy most láthatóak a beírásaim
köszönettel: Kis Tibor
Anonymus
2013-03-15 10:55:36
2013-03-15 08:05:46 macintosh